Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Tu pozrite viac info

Referencie

Okrem stoviek spokojných zákazníkov v ČR a SR máme aj kopu spokojných zákazníkov, čo sa týka firiem, hotelov, penziónov a to aj štátnych správ - napr. MFČR, mestá.


Generálne riaditeľstvo cieľ - postele, matrace, rošty

Pre generálne riaditeľstvo cieľ, konkrétne pre ich stredisko v meste Bochoř, sme zhotovili 34 ks kvalitných postelí z masívneho buku, dodali sme matrace a rošty. Všetko sme kompletne zmontovali. Jednoducho všetko od A po Z.


Provincia Kapucínov v ČR

Kompletná rekonštrukcia celého komplexu - výroba a montáž všetkých výrobkov z dreva - postele, matrace, rošty, výroba okien a dverí.


GOLF Club Teplice - Hotel Krušnohorský dvor

Pre hotel na Cínovci sme zatiaľ kompletne vybavili 3 apartmány. Jednalo sa o kompletnú výrobu postelí, matracov, roštov, nočných stolíkov, komôd, skríň a písacích stolíkov.


Objekt pre agroturistiku - Brautfergerov dvor

Kompletná rekonštrukcia celého komplexu - výroba a montáž všetkých výrobkov z dreva - postele, matrace, rošty, schodištia, výroba okien a dverí.


Penzión Amulet - Český Raj

Naša firma sa podieľala na kompletnom vybavení penziónu Amulet v Rokytnici. Jednalo sa o okná, dvere, kuchyne, postele a ďalšie vybavenia z masívneho dreva.


Penzión Marie - Zadní Zvonková

Naša firma zrealizovala kompletnú rekonštrukciu penziónu Marie - všetky apartmány sme vybavili masívnym nábytkom – vyrobili sme, dodali a namontovali okná a dvere. Ďalej sme vybavili reštauráciu na prízemí objektu.


Penzión U Kotle - Horní Mísečky

Kompletná rekonštrukcia interiéru penziónu. Postele, rošty, obloženia, stoly, stoličky....


Kaplnka Modeltice

Výroba a dodanie historických okien a dverí do kaplnky v Modleticiach.


Kaplnka Cejslice

Kompletná výroba okien a ozdobných vchodových dverí.


Kaplnka Výškovice

Do kaplnky vo Výškoviciach sme vyrobili nádherné okna s ručne vyrezávanými oraramentami, ďalej vchodové dvere a obloženie.


Kaplnka Hrabice

Do kaplnky v Hrabiciach sme vyrobili celé vnútorné obloženie stien, masívne dvere a okná.


Základná škola T.G.Masaryka Vimperk

Naša firma bola výrobcom a dodávateľom niekoľkých etáp výmeny a výroby okien. Okná sme museli vyrábať ako repliky starých okien, a to z dôvodu pamiatkovo chránenej budovy.


Psychiatrická liečebňa Červený Dvůr

Vyrobili sme a namontovali interiér a dvere pre psychiatrickú liečebňu Červený Dvůr. Jednalo sa o dodanie a vyrobenie protipožiarnych uzáverov, drevených stien, dverí a ďalších drobností.

Súkromný developer Praha

Dlhodobo spolupracujeme s našim váženým zákazníkom vlastniacim a spravujúcim nehnuteľnosti na prenájom po celej ČR. Pravidelne dodávame kompletné vybavenie z dreva, vrátanie okien a dverí....


..... a stovky ďalších súkromných zákazníkov z Česka, Nemecka, Rakúska a Slovenska. Buďte taktiež jedným z nich. Našich zákazníkov nájdete aj vo Španielsku a Veľkej Británii.